title_5adf6e73a3fbb14819115991524592243
title_5adf6e73a40138369627511524592243
title_5adf6e73a406b17819099551524592243

وب کاوی

وب کاوی (Web mining)

کاربرد تکنیک‌های داده کاوی برای شناسایی الگوها در وب می باشد. بر اساس نوع تحلیل مورد نظر، وب کاوی به سه دسته کاربرد کاوی وب (Web usage mining)، محتوا کاوی وب (web content mining)و ساختار کاوی وب (web structure mining) تقسیم می شود.


کاربرد کاوی وب


فرآیند وب کاوی کاربرد به دنبال این موضوع است که کاربر چه چیزی را در اینترنت جستجو می کند. برخی از کاربران تنها به دنبال داده‌های متنی هستند در صورتیکه برخی دیگر به داده‌های چند رسانه ای علاقه مندند. همچنین وب کاوی کاربرد کمک می‌کند تا الگوهایی برای گروه خاصی از مردم یا کاربران اینترنت در حوزه ای خاص شناسایی شود.کاربرد کاوی وب همچنین می تواند بسته به نوع استفاده داده های مورد نظر به موارد بیشتری طبقه بندی شود :
وب سرور داده : داده های کاربران توسط وب سرور جمع آوری می شود. نمونه اطلاعات شامل آدرس آی پی, منابع صفحه و زمان دسترسی می شود.
داده سرور برنامه : سرویس دهنده های تجاری دارای ویژگی های برجسته ای هستند که نرم افزارهای تجارت الکترونیکی را قادر می سازد تا با کمی تلاش در راس آنها با کمترین هزینه ساخته شوند.


ساختار کاوی وب


ساختار کاوی وب فرآیند به کار گیری تئوری graph به منظور تحلیل گره‌ها و ساختار ارتباطی یک وب سایت است. ساختار کاوی وب خود به دو دسته تقسیم می شود:
واکشی الگوها از لینک‌های وب: لینک عنصری ساختاری است که صفحه وب را به نقاط مختلف متصل می کند.
کاوش ساختار سند:
 

درباره الماس سبز

گروه برندسازی اینترنتی تبلیغاتی و بازاریابی الکترونیک الماس سبز در سال 1388در زمینه طراحی و تولید،تحلیل برند و اجرا، پروژه وب برندینگ تبلیغاتی و انفورماتیک به صورت رسمی فعالیت اصلی خود را آغاز نموده است .

هدف ما خدمت رسانی چند گانه در حیطه امور طراحی و ساخت برند،امور تبلیغاتی نوین،بازاریابی اینترنتی و تبلیغات حرفه ای در شبکه اجتماعی است .

تماس با الماس سبز

  • ایمیل info@greendiamondadv.com
  • تلفن و تلگرام 09383132099
  • لطفا در صورت امکان از طریق تلگرام مکاتبه نمایید.
  • آدرس شهر تهران - کرج - شهریار
  • کانال تلگرام الماس سبز https://telegram.me/greendiamondadv

یک برند،دنیایی از خدمات حرفه ای

الماس سبز با توجه به تغییرات آنی بازار،تاکتیک ها،چیدمان المان ها (آیتم های مفهومی برند) ، تجزبه تحلیل و انتخاب نوع تبلیغ جهت رقابت میان مشتریان گوناگون،تفهیم مطالب با تاثیر بیشتر به مشتریان،شناخت سطح نیاز،سلایق مشتری و مشتری مداری،سهولت در نحوه ارئه خدمات هوشمند با ارائه ایده های نوین تبلیغاتی و خلاقانه همراه با جذابیت بصری،رنگبندی متنوع و جذاب،ساخت رزومه حرفه ای قدرتمند،معرفی تصویری محصول،مشاهده نمای سه بعدی،متناسب با فعالیت و کسب و کار تان به شما کمک می کنیم .
Top