وب کاوی

وب کاوی (Web mining)

کاربرد تکنیک‌های داده کاوی برای شناسایی الگوها در وب می باشد. بر اساس نوع تحلیل مورد نظر، وب کاوی به سه دسته کاربرد کاوی وب (Web usage mining)، محتوا کاوی وب (web content mining)و ساختار کاوی وب (web structure mining) تقسیم می شود.


کاربرد کاوی وب


فرآیند وب کاوی کاربرد به دنبال این موضوع است که کاربر چه چیزی را در اینترنت جستجو می کند. برخی از کاربران تنها به دنبال داده‌های متنی هستند در صورتیکه برخی دیگر به داده‌های چند رسانه ای علاقه مندند. همچنین وب کاوی کاربرد کمک می‌کند تا الگوهایی برای گروه خاصی از مردم یا کاربران اینترنت در حوزه ای خاص شناسایی شود.کاربرد کاوی وب همچنین می تواند بسته به نوع استفاده داده های مورد نظر به موارد بیشتری طبقه بندی شود :
وب سرور داده : داده های کاربران توسط وب سرور جمع آوری می شود. نمونه اطلاعات شامل آدرس آی پی, منابع صفحه و زمان دسترسی می شود.
داده سرور برنامه : سرویس دهنده های تجاری دارای ویژگی های برجسته ای هستند که نرم افزارهای تجارت الکترونیکی را قادر می سازد تا با کمی تلاش در راس آنها با کمترین هزینه ساخته شوند.


ساختار کاوی وب


ساختار کاوی وب فرآیند به کار گیری تئوری graph به منظور تحلیل گره‌ها و ساختار ارتباطی یک وب سایت است. ساختار کاوی وب خود به دو دسته تقسیم می شود:
واکشی الگوها از لینک‌های وب: لینک عنصری ساختاری است که صفحه وب را به نقاط مختلف متصل می کند.
کاوش ساختار سند:
 

خدمات الماس سبز:

طراحی گرافیکی و طراحی چاپی و 3 بعدی،
ساخت انمیشن،فیلم،تیزر،موشن گرافیک،رندرینگ
ساخت وب سایت،برنامه نویسی ویندوز،اپلیکیشن موبایل
هدف ما مشاوره،طراحی،تحلیل،تولید و اجرا کلیه پروژه های
تبلیغاتی،اینترنتی،رایانه ای،مالتی مدیا و دکوراسیون

تماس با الماس سبز

  • ایمیل info@greendiamondadv.com
  • تلفن-تلگرام-واتس اپ 09383132099

یک برند،دنیایی از خدمات حرفه ای

بازاریابی و فروش خدمات و محصولات شما نیاز به یک بستر متفاوت و چشم نواز ،به دور از طرح های کلیشه ای رایج بازاری و کپی برداری از محصولات مشابه داخلی و خارجی می باشد. موثرترین ابزار های رسانه ای تبلیغاتی را الماس سبز برای شما فراهم می کند
راز ماندگاری و پیشرفت روز به روز ما ارائه خدمات و محصولات با قیمت مناسب و رضایت مشتریان است
Top