title_5a90052d6a2218790135481519387949
title_5a90052d6a28d14674498621519387949
title_5a90052d6a2ff517361471519387949

استارتاپ

ایده،ساخت و مشاوره شروع استارت اپ startup

گروه الماس سبز با هدف حمایت از ایده های استارتاپی ایرانی اقدام به مشاوره و دادن ایده ، تجزیه و تحلیل هدف و برنامه ریزی جهت بهبود راهکارها شروع پروژه استار آپ نموده است .

در طی این پروسه ما با راه اندازی وب سایت استارتاپ مناسب با ایده شما و مشاوره ی مناسب جهت پیشرفت و داشتن امید بیشتر و یاری رسانی به هدفتان نزدیک تر می شوید.

 

 رشد ایده های شما با مشاوره استارت اپ الماس سبز

بهترین ایده های راه اندازی استارتاپ دارای سه چیز مشترک هستند: آنها چیزی هستند که بنیانگذاران خود می خواهند، که خودشان می توانند بسازند و بعضی دیگر متوجه می شوند ارزش انجام دادن دارند. مایکروسافت، اپل، یاهو، گوگل و فیس بوک همه این راه را آغاز کردند.
 

چرا بسیاری از بنیانگذاران استارتاپ  چیزهای دیگری را نمی خواهند؟ از آنجا که آنها با تلاش برای فکر کردن درباره ایده های راه اندازی شروع می کنند.  تنها چند ایده خوب ندارد؛ این ایده های بد را به وجود می آورد که به اندازه کافی قابل احترام هستند تا شما را به کار کردن بر روی آنها سوق دهد.

 ساخت و مشاوره شروع استارت اپ

 

فقط یک ایده. هیچ کس برای یک ایده عالی، یک سکه ندارد تعداد زیادی از مردم مایل به پرداخت پول خود را برای یک راه حل آزمایش شده و اثبات شده برای مشکلات بشری است. این روش پیچیده تر است که می گوید "چیزی که می تواند پول بدست آورد."

 

 تبدیل ایده بزرگ شما به یک محصول واقعی

 

 

جهت راه اندازی وب سایت برای استارت تاپ تان و مشاوره لطفا فرم ثبت نام استارت تاپ را که در منوی 

استارت اپ - ثبت نام استارت تاپ 

می باشد را کامل پر نمایید .

 

 

مشاوره شروع استارت اپ startup,ایده،ساخت استارت اپ startup,
ایده استارت اپ startup,ایده،ساخت و مشاوره شروع استارت اپ startup

درباره الماس سبز

گروه برندسازی اینترنتی تبلیغاتی و بازاریابی الکترونیک الماس سبز در سال 1388در زمینه طراحی و تولید،تحلیل برند و اجرا، پروژه وب برندینگ تبلیغاتی و انفورماتیک به صورت رسمی فعالیت اصلی خود را آغاز نموده است .

هدف ما خدمت رسانی چند گانه در حیطه امور طراحی و ساخت برند،امور تبلیغاتی نوین،بازاریابی اینترنتی و تبلیغات حرفه ای در شبکه اجتماعی است .

تماس با الماس سبز

  • ایمیل info@greendiamondadv.com
  • تلفن و تلگرام 09383132099
  • لطفا در صورت امکان از طریق تلگرام مکاتبه نمایید.
  • آدرس شهر تهران - کرج - شهریار
  • کانال تلگرام الماس سبز https://telegram.me/greendiamondadv

یک برند،دنیایی از خدمات حرفه ای

الماس سبز با توجه به تغییرات آنی بازار،تاکتیک ها،چیدمان المان ها (آیتم های مفهومی برند) ، تجزبه تحلیل و انتخاب نوع تبلیغ جهت رقابت میان مشتریان گوناگون،تفهیم مطالب با تاثیر بیشتر به مشتریان،شناخت سطح نیاز،سلایق مشتری و مشتری مداری،سهولت در نحوه ارئه خدمات هوشمند با ارائه ایده های نوین تبلیغاتی و خلاقانه همراه با جذابیت بصری،رنگبندی متنوع و جذاب،ساخت رزومه حرفه ای قدرتمند،معرفی تصویری محصول،مشاهده نمای سه بعدی،متناسب با فعالیت و کسب و کار تان به شما کمک می کنیم .
Top